Jak tanio kupić podręczniki na rok szkolny 2021/2022?

[REKLAMA]

Gdy zbliża się nowy rok szkolny, uczniowie rozpaczają nad tym, że muszą wrócić do nauki, rodzice zaś ze strachem przeglądają ceny nowych szkolnych podręczników i przyborów potrzebnych do skompletowania wyprawki. Sprawdź, jak zdobyć książki do nauki tanio i szybko.

Rok szkolny po pandemii

Zapewne nauka w szkole po pandemii będzie odbiegała nieco od praktykowanych standardów. Mimo że w przez ostatni rok starano się prowadzić tryb nauki stacjonarny, a następnie hybrydowy, bardzo szybko doszło do wprowadzenia środków bezpieczeństwa i powrotu do nauki zdalnej. Na razie założenia ministerialne zapewniają o powrocie dzieci do szkół – dla niektórych będzie to dopiero początek przygody, dla innych powrót do czasów, gdy na lekcje chodziło się do klasy, w której fizycznie przebywało się z kolegami z ławki, a nie łączyło z nimi on-line na kamerce.

Rok szkolny 2021/2022 to także powrót do podręczników i zeszytów ćwiczeń. W trybie nauki zdalnej wielu nauczycieli praktykowało zadania, które można było rozwiązywać w rzeczywistości wirtualnej lub na platformach internetowych, tworzonych do nauki zdalnej. Czy dzieci są przygotowane do powrotu do odręcznego pisania i zgłaszania się na lekcji przez podnoszenie ręki? Czas pokaże, ile zmian w zachowaniu i wychowaniu, a także w poziomie kształcenia wprowadziła pandemia. Jedno jest pewne – nowy rok szkolny będzie należał do kolejnego z cyklu tych nietypowych i zdecydowanie długo zapadających w pamięć dzieci i rodziców.

Zakupy podręczników przez internet

Jeżeli szukasz tanich rozwiązań na to, by zakupić potrzebne do nauki książki i materiały dydaktyczne, warto rozważyć zakupy przez Internet. W XXI wieku nie musisz stać w kilometrowych kolejkach do lady w celu zakupu podręcznika do matematyki dla klasy 2 liceum i technikum po szkole podstawowej czy też książek do 3 klasy liceum i technikum po podstawówce. Sklepy internetowe takie jak Gandalf.com.pl oferują szkolne promocje, korzystne ceny na podręczniki oraz wyprawkę szkolną, a także przedstawiają listę lektur szkolnych, którą można zapełnić prywatną biblioteczkę.

Nie musisz robić szkolnych zakupów w pośpiechu. Usiądź wygodnie przed monitorem z dzieckiem u boku i listą książek na wyciągnięcie ręki. Za pomocą kilku kliknięć możesz skompletować całą wyprawkę, którą dostaniesz pod drzwi lub do wybranego przez siebie punktu odbioru. Prosto, szybko i przyjemnie, a przede wszystkim – tanio!

Hurtowe zakupy dla całej klasy

Popularnym rozwiązaniem stosowanym przez szkoły i rady rodziców są zakupy hurtowe przy pomocy zakupu hurtowego książek, który dostępny jest w wielu internetowych sklepach i księgarniach. Hurt oferowany jest klientom biznesowym różnego typu – niezależnie od tego, czy jest to szkoła lub biblioteka, instytucja kultury, a może prywatny przedsiębiorca. Nieważne jest także, czy potrzebujesz 300 książek, a może 30 podręczników – otrzymasz je w możliwie jak najniższej cenie hurtowej, a możesz nawet liczyć na bezpłatną wysyłkę. Przygotuj się na nowy rok szkolny 2021/2022 i nie przepłacaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *