Podstawowe warunki udanego uwodzenia

Wiele osób, które są zainteresowane wiedzą na temat sprawiania dobrego wrażenia na płci przeciwnej zaczyna pogłębiać techniki uwodzenia. Jednakowoż przygodę z nauką uwodzenia należy rozpocząć nie od skomplikowanych ćwiczeń dotyczących rozwoju pewności siebie, czy swobodnych rozmów z drugą osobą.

Najistotniejsze kwestie, które powodują to, że uwodzenie jest efektywne to podstawy często pomijane. Już samo stosowanie podstawowych zasad pozwoli wzmocnić poczucie własnej wartości oraz będzie stanowiło fundamenty, na których można budować kolejne piętra składające się z konkretnej wiedzy oraz umiejętności. Warto więc zapoznać się z rzeczami ważnymi, aczkolwiek bagatelizowanymi.

Higiena osobista

Wielu mężczyzn uważa, że wystarczą czyste ubrania oraz miło pachnące perfumy aby wizerunek wydawał się być nienaganny. Niestety tak nie jest. Kobiety zwracają uwagę na szczegóły, a dbanie o swoje ciało pozwala utrzymać pewność siebie. Ważne aby odpowiednio dobierać obuwie do stroju, mieć fryzurę dopasowaną do kształtu twarzy. Ciuchy powinny podkreślać walory sylwetki, a zakrywać minusy. Mężczyzna, który potrafi się dobrze ubrać nie tylko czuje się dobrze sam ze sobą, ale również sprawia dobre wrażenie na płci pięknej, ponieważ wyczucie stylu i estetyki jest niezwykle doceniana przez kobiety kwestią. Istotne są również paznokcie. Powinny być czyste oraz zawsze obcięte na odpowiednią długość, dobrze jeśli są spiłowane w jednakowy kształt. Dłonie według wielu kobiet ukazują prawdę o człowieku, a brzydkie paznokcie utożsamiane są z brakiem dokładności, czy nieporządkiem. Mężczyźni, którzy obgryzają paznokcie wydają się być bardziej nerwowi, spięci, a to nie podoba się płci pięknej. Nie sam wygląd, a właśnie dbanie o taki wygląd, jaki się ma jest wyznacznikiem osoby stabilnej, potrafiącej o siebie zadbać, a więc w takiej osobie widać potencjalne umiejętności dbania o innych, wpływa to na dobry podryw. Zadbany wygląd jest niesamowicie ważny, ponieważ to on jest pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę przy bliższym kontakcie.

Aktywność

Aktywność fizyczna jest istotna nie tylko ze względu na wysportowaną sylwetkę, którą można osiągnąć uprawiając sport. Mężczyźni, którzy przynajmniej raz w tygodniu oddają się jakiejś aktywności fizycznej, na przykład: bieganiu, pływaniu, grą w kosza, czy nogę, produkują więcej testosteronu, hormonu odpowiedzialnego za męskie zachowanie oraz regulującego funkcje organizmu. Podczas uprawiania sportu produkują się również endorfiny, czyli hormony szczęścia. Dzięki nim człowiek jest bardziej radosny i pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata.

Zainteresowania

Osoba bez żadnych zainteresowań przede wszystkim wydaje się nudna i bez ambicji. Można mieć niską funkcję ze względu na wykonywany zawód, ale jeśli posiada się jakieś hobby to można zrobić na płci przeciwnej ogromne wrażenie. Istotne, aby poprzez rozwijanie zainteresowań spełniać się, to sprawia, że człowiek ma indywidualne cele, a stopniowe osiąganie ich daje mu poczucie szczęścia. Powoduje to wzrost pewności siebie oraz świadomości tego, iż nie jest się bezwartościowym, zwyczajnym, a oryginalnym i niepowtarzalnym.

Więcej informacji
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technikach uwodzenia i związkach? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i sprawdź to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *